Posty

Dalej siedzi się w domu, a jak będzie z pandemią ?

Trudna sytuacja zawodowa oraz stan zagrożenia wirusem

Twierdzą, że rynek pracownika ja tego nie czuje.

Smutne i trudne są niektóre sprawy.

Prawda boli oj boli...

Mieć dobrą pracę i lubieć ją to - szczęście

Mamy pierwszy miesiąc nowego roku za sobą.

Zmiany zmiany w Nowym Roku ale czy pozytywne?

Pewne zmiany są potrzebne ale też nie zawsze zależne od nas.

Czy aby warto pracować dobrze.

Patrząc z perspektywy na doświadczenie w pracy..