Szukaj na tym blogu
Doświadczenie i wnioski wyciągnięte z własnych doświadczeń
Posty
Dalej siedzi się w domu, a jak będzie z pandemią ?
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje
Trudna sytuacja zawodowa oraz stan zagrożenia wirusem
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje
Twierdzą, że rynek pracownika ja tego nie czuje.
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje
Smutne i trudne są niektóre sprawy.
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje
Mieć dobrą pracę i lubieć ją to - szczęście
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje
Mamy pierwszy miesiąc nowego roku za sobą.
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje
Zmiany zmiany w Nowym Roku ale czy pozytywne?
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje
Pewne zmiany są potrzebne ale też nie zawsze zależne od nas.
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje
Czy aby warto pracować dobrze.
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje
Patrząc z perspektywy na doświadczenie w pracy..
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje










