Posty

Smutne i trudne są niektóre sprawy.

Prawda boli oj boli...

Mieć dobrą pracę i lubieć ją to - szczęście

Mamy pierwszy miesiąc nowego roku za sobą.

Zmiany zmiany w Nowym Roku ale czy pozytywne?

Pewne zmiany są potrzebne ale też nie zawsze zależne od nas.

Czy aby warto pracować dobrze.

Patrząc z perspektywy na doświadczenie w pracy..

Nowe doświadczenia sukcesy i porażki

Nowe wyzwania i doświadczenia związane z pracą.

Czy dobrze wykonywana praca idzie w parze z poszanowaniem?