Posty

Zmiany zmiany w Nowym Roku ale czy pozytywne?

Pewne zmiany są potrzebne ale też nie zawsze zależne od nas.

Czy aby warto pracować dobrze.

Patrząc z perspektywy na doświadczenie w pracy..

Nowe doświadczenia sukcesy i porażki

Nowe wyzwania i doświadczenia związane z pracą.

Czy dobrze wykonywana praca idzie w parze z poszanowaniem?

Praca a zadowolenie z niej...

Powroty są bolesne szczególnie do pracy tej samej.

Praca i życie w dużym mieście rozterki, nowa rzeczywistość

Praca w gastronomi a szara rzeczywistość,